Świetlica · 26.05.2020
MOJA MAMA UKOCHANA! - DZIAŁANIA W ŚWIETLICY. Uczniowie, którzy wzięli udział w działaniu świetlicy przed Dniem Matki: 1. Marta Mizera 1a 2. Franek Kopcoń 1a 3. Maks Kopchynskyi 1a 4. Kamila Korczyk 2a 5. Lena Soszka 3a 6. Maria Wróbel 7c 7. Maks Kyslychuk 7b 8. Patrycja Piątek 8b 9. Amelia Sokołowska 8s 10. Kuba Pławecki 8s 11. Iga Matuszczak 8s Dziękuję za wykonanie portretu, opisu, laurki lub bukietu dla swojej mamy. Zapraszam do obejrzenia zdjęć w galerii. Zadanie...
22.05.2020
Od 25.05 br. ruszają konsultacje przedmiotowe, dla klas 8, z poszczególnymi nauczycielami. Uczniowie, którzy zadeklarowali chęć udziału w zajęciach przychodzą według harmonogramu, pamiętając o podanych zasadach bezpieczeństwa. KONSULTACJE Dzień tygodnia godziny Klasy 8 Poniedziałek 12.30- 13.15 j. angielski p. M. Smagoń s.16 p. M. Ryrych s. 14 13.30-14.15 j. polski p. Bogumiła Łucka świetlica Wtorek 12.30- 13.15 matematyka p. A. Mizera s. 14 p. E. Niemczyk s. 16 13.30-14.15 j....
22.05.2020
DLA ŚWIĘTEGO JANA PAWŁA II Z OKAZJI 100 URODZIN OD KLAS 7 i 8 • Zawsze będziesz w naszych sercach❤ • Wszystkiego najlepszego, z okazji 100 urodzin :)) • Życzę wytrwałości, wiecznego uśmiechu i chwały od Boga • Życzę Ci, aby w miejscu gdzie jesteś nigdy nie zapomniano Twojego słowa i abyś wstawił się w tych trudnych czasach nad Polską. Życzę Ci również aby nikt nigdy o Tobie nie zapomniał, a zwłaszcza Twoich czynów. • Życzę ci spokoju • Święty Karolu. Z...
Wolontariat · 20.05.2020
Zakończyliśmy działania w ramach Szkolnego Klubu Wolontariatu w roku szkolnym 2019/2020. Organizując wiele akcji uzbieraliśmy 1310 zł, z czego 500 zł przekazaliśmy Dziennemu Ośrodkowi Rehabilitacyjno – Edukacyjno - Wychowawczemu w Piasku, a pozostałą kwotę otrzymało Hospicjum Jana Pawła II w Bielsku-Białej, w ramach akcji Pola Nadziei. Z całego serca dziękujemy wszystkim darczyńcom! Szczególne podziękowania należą się wolontariuszom, którzy swój wolny czas...
17.05.2020
DRODZY RODZICE, UCZNIOWIE 18 MAJA OBCHODZIMY 100 URODZINY ŚW. JANA PAWŁA II. OTO DZIEŁA UCZNIÓW NASZEJ SZKOŁY. ZOBACZCIE ... MOŻE KTOŚ JESZCZE DOŁĄCZY. ZAPRASZAM O JANKU Jan Paweł II, człowiek legenda Każdy go kocha, każdy pamięta Talent miał wielki, serce ogromne Skromność i uśmiech cechy przewodnie Koledzy "Lolkiem", go nazywali Gdy na boisku w piłkę kopali Kochał Góry, Polskie Tatry Często też wsiadał na tratwy Lubił dzieci, młodzież, białą nosił odzież Jego...
15.05.2020
W III edycji programu edukacyjnego „ZDOLNI Z CZECHOWIC-DZIEDZIC MIASTA Z ZAPAŁEM” wzięli udział uczniowie z naszej szkoły. Nadeszła pora, aby PODSUMOWAĆ nasze działania zatem Przedstawiamy nasz produkt końcowy: Wykonanie „Kołysanki” oraz teledysku: Keyboard - Marta Krajewska Gitara – Mateusz Żoczek Perkusja - Maksymilian Kozik PREZENTACJA na podsumowanie projektu "Zdolni z Czechowic-Dziedzic" w Urzędzie Miasta:...
14.05.2020
Podziękowania i pozdrowienia, dla nas jako społeczności szkolnej, od dzieci z naszej adoptowanej szkoły z Ngaundaye, która znajduje się w Republice Środkowoafrykańskiej. Zapraszam do zapoznania się z treścią listu. Agata Szymańska LIST 11.05.20 r. Szanowni Państwo! Chciałabym złożyć na Państwa ręce najserdeczniejsze życzenia w imieniu wszystkich dzieci objętych programem adopcji szkoły. Dziękuję za wsparcie finansowe ich edukacji - to najlepszy prezent jaki mogą dostać...
Świetlica · 12.05.2020
Dziękuję Amelii Sokołowskiej z klasy 8s i Maksowi Kyslychuk z klasy 7b za wypowiedzi i aktywność. Dzięki Wam, mamy namiastkę tego, co robicie w domu w wolnym od nauki czasie. Czas pandemii, to czas spędzany w rodziną. W innych okolicznościach pojawiliby się w opisach koledzy, koleżanki, wspólnie spędzone z nimi chwile. Poznajecie się teraz, z rodzicami, na nowo w różnych okolicznościach i na pewno zaskakujecie siebie nawzajem pozytywnie. Ta majówka była inna niż wszystkie...
Świetlica · 12.05.2020
Dziękuję uczniom za zaangażowanie i dodatkową aktywność. Są to: · Lena Soszka 3a · Mateusz Zieleźnik 1a · Natalia Antonik 8b · Iga Matuszczak 8s · Edyta Chudek 8b · Julia Paździora 7d · Magda Rogusińska 7b Temat dobrego i oszczędnego gospodarowania wodą jest cały czas bardzo aktualny i ważny w naszym życiu. Zachęcam do obejrzenia prac w galerii i krótkiego filmiku i plakatu: www.youtube.com/watch?v=gpTRAUcNDh0...
12.05.2020
Nasza szkoła dołączyła do programu “Szkoła z Gigantami” organizowanego przez szkołę @Giganci Programowania. Projekt został objęty honorowym patronatem Ministra Edukacji Narodowej oraz Ministerstwa Cyfryzacji. Wszystkich naszych uczniów zapraszamy do zapisów na darmowe warsztaty z programowania. Młodsi uczniowie (9 - 12 lat) mogą wziąć udział w zajęciach z podstaw programowania w Scratch oraz tworzeniu aplikacji w App Inventorze. Starsi uczniowie natomiast będą mieli...

Show more