15.11.2019
· Konkurs adresowany jest do uczniów klas I-III. · Zadaniem uczestników jest wykonanie pracy plastycznej dowolnie wybraną techniką płaską lub przestrzenną. · Prace należy podpisać imieniem, nazwiskiem i klasą jej autora oraz dostarczyć do sali 39 do 22.11.2019r. · Oceniana będzie zgodność z tematyką konkursu, samodzielność wykonanych prac i pomysłowość. · Każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy dyplom, a laureaci konkursu otrzymają nagrody rzeczowe. Organizator: Monika...
Świetlica · 14.11.2019
Uczestnicy POWIATOWEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO 1. Milena Danel 3a 2. Lena Soszka 3a 3. Marta Mizera 1a 4. Iza Sadkowska 7d 5. Marta Faruga 8c 6. Klaudia Surowiecka 8a 7. Liliana Tyrała 7s Życzymy powodzenia i gratulujemy pięknych prac! Czekamy na ogłoszenie wyników konkursu. Katarzyna Kościelny / świetlica/
12.11.2019
Każde dziecko dziś woła! To polski dom, polska szkoła!
25.10.2019
23 października 2019 r. Szanowni Państwo, ze szkoły w Ngaundaye w Republice Środkowoafrykańskiej dotarły do nas kolejne wieści. Przekazujemy je zatem Państwu, dziękujemy, że tak ofiarnie wspierają Państwo tą szkołę i jej uczniów. Łączę serdeczne pozdrowienia! Justyna Janiec-Palczewska Wraz z Zespołem Fundacji „Redemptoris Missio” Pokój i Dobro! Mamy już za sobą pierwszy miesiąc nauki. 30 września na rozpoczęcie roku szkolnego została odprawiona Msza święta w...
25.10.2019
To wcale nie żart! Adoptowaliśmy szkołę w Republice Środkowej Afryki w najbiedniejszym państwie na świecie. Kraj ten od lat nękany jest wojnami domowymi. W kraju tym aż 45% ludności nie umie czytać i pisać. W Ngaoundaye, niewielkim mieście na terytorium RŚA misjonarka Anna Jachimek walczy z analfabetyzmem prowadząc szkołę dla miejscowych dzieci. Słaby stan techniczny budynku, brak przyborów szkolnych i wyposażenia to tylko niektóre z problemów placówki. W szkole dzieci...
23.10.2019
18 października 2019 r. w ramach akcji „Sprzątanie świata” Nadleśnictwo Bielsko zaprosiło szkoły do pomocy w sprzątaniu lasów. Naszą szkołę godnie reprezentowała klasa 7 D w 10-osobowym składzie: Kuba Banach, Ania Binek, Wiktoria Grygierzec, Lena Herczek, Natalia Krysiak, Wiktoria Kuryło, Klaudia Kuś, Dawid Kwiczala, Iza Sadkowska, Dagna Szczęśniak. Porządkowaliśmy obszar leśny Zabrzeg – Zabrzeg Czarnolesie – Jezioro Goczałkowickie. Na koronie zapory spotkały się...
Wolontariat · 23.10.2019
17 października klasa 8a odwiedziła podopiecznych z Dziennego Ośrodka Rehabilitacyjno-edukacyjno-wychowawczego w Piasku. Na samym początku wysłuchali prelekcji o tematyce egipskiej zorganizowanej przez animatorów z Krakowa, następnie zostali podzieleni na sześć zespołów i uczestniczyli w codziennych zajęciach osób z różnymi dysfunkcjami. Na koniec zwiedzali cały ośrodek, wręczyli upominki i wymieniali się wrażeniami. Niezapomniane spotkanie dla wszystkich uczniów, dla...
Wolontariat · 23.10.2019
Szkolne Koło Wolontariatu zaczęło przygotowania do kiermaszu świątecznego. Ozdoby "hand made" to wyjątkowe i niepowtarzalne dzieła, które nie tylko cieszą oko ale także pomagają, poprzez zysk z ich sprzedaży, potrzebującym wsparcia materialnego.
Świetlica · 17.10.2019
Zapisy: do 24.10.2019 r. w świetlicy szkolnej Temat: „Obraz bliski sercu”. Technika: dowolna Format: min A4 Zdjęcia: zestaw 3-5 szt. fotografii format dowolny Termin oddania prac: 02.12.2019 r. Zapraszam Artystów do udziału w konkursie. Zapisz się! Katarzyna Kościelny
Świetlica · 17.10.2019
Zapraszam do konkursu plastycznego, powiatowego ! Temat: beskidzkie krajobrazy, portrety; zaułki i zakamarki, zapomniane zabytki, kapliczki, drewniane domki, tradycje i zwyczaje beskidzkie, widok przez „dziurkę od klucza” i „na starym strychu u babci”. Termin oddania prac ze zgodami od rodziców w świetlicy: 12 listopad wtorek ! Chętni zgłaszają się do świetlicy po druki dla rodziców /zgody na przetwarzanie danych osobowych/ Format: minimum A4 /mały blok/ Technika: dowolna !...

Show more