19.09.2020
POWIATOWY KONKURS PLASTYCZNY „Magia Beskidów” - II edycja Zapraszam Wszystkich uczniów i przedszkolaków w imieniu organizatorów: Powiatowego Ogniska Pracy Pozaszkolnej „ART.” oraz Starostwa Powiatowego w Bielsku-Białej do udziału w Powiatowym Konkursie Plastycznym „Magia Beskidów”. Dozwolone są tylko prace wykonane samodzielnie i indywidualnie w technice dowolnej, format min. A4 Tematy pomocnicze: · „Mieszkańcy beskidzkich lasów”. · „Koronkowa robota” ·...
18.09.2020
Konkurs plastyczny dla uczniów klas I-III szkoły podstawowej „Ziemię szanujemy - śmieci segregujemy” Zapraszamy do udziału w konkursie związanym tematycznie z segregacją odpadów, z ich ponownym przetwarzaniu i ograniczaniu odpadów. Technika: dowolna Format: A3 lub A4 Prace wykonane samodzielnie! Termin składania prac w świetlicy: 17.10.2020 roku Zapraszam do aktywności!! Katarzyna Kościelny
15.09.2020
ZAPROSZENIE !! ZAPRASZAM Wszystkim kochających plastykę ,rysunek ,malarstwo i twórczość artystyczną oraz fotografię do udziału w XVIII Edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Tęcza”. Wszystkie informacje otrzymacie w świetlicy. Konkurs jest organizowany przez Wydział Grafiki Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie i warto pokazać swoje uzdolnienia i możliwości . Temat: „Moja ulubiona pora roku”. Technika: rysunek praca malarska wycinanka, wydzieranka, kolaż zestaw fotografii 3-5...
11.09.2020
„Zakręcona akcja” J Świetlica szkolna zaprasza wszystkich Uczniów oraz Rodziców do udziału w akcji charytatywnej „Zakręcona akcja”. Jak co roku zbieramy plastikowe zakrętki .W tym roku szkolnym zbieramy na sprzęt rehabilitacyjny dla chorego Maciusia. Pomagamy innym i pomagamy swojemu środowisku! Punktacja do oceny z aktywności: 5 punktów / 1 kg Katarzyna Kościelny
08.09.2020
UWAGA! Nadal zbieramy !! Zdobywamy punkty i dbamy o środowisko !! Nadal trwa IX edycja programu Zbieraj Baterie i Telefony! Wraz z początkiem nowego roku szkolnego kontynuujemy IX edycję programu Zbieraj Baterie i Telefony współpracując z firmą Biosystem SA z Krakowa, Która była zmuszona do przymusowych zawiesić ze strony doradcy epidemiologicznego w kraju. od 1 września 2020 roku wznawiamy odbiór zużytych baterii i telefonów w świetlicy. Przynosimy telefony i baterie i oddajemy...
01.09.2020
01.09.2020 roku o godz.11.00 oficjalnie powitaliśmy i przyjęliśmy Pierwszoklasistów w naszej szkole. Uczniowie wraz z Rodzicami spotkali się z Dyrekcją szkoły Panią Martą Porębską i Panią Agatą Krywult . Było to również pierwsze spotkanie z wychowawcą klasy Panią Iwoną Polaczek oraz z kierownikiem świetlicy Panią Katarzyną Kościelny. Omówiono sprawy organizacyjne i zasady bezpieczeństwa w szkole w związku z koronowirusem . Mali uczniowie poprzez uroczyste ślubowanie i...
27.08.2020
01 września 2020 roku każda klasa rozpoczyna nowy rok szkolny o innej godzinie w podanej sali. Klasa 8a godzina 9:00 sala 44 Klasa 8b godzina 9:15 sala 57 Klasa 8c godzina 9:30 sala 42 Klasa 8d godzina 9:45 sala 55 Klasa 8s godzina 10:00 sala 59 Klasa 4a godzina 10:15 sala 53 Klasa 3a godzina 10:30 sala 39 Klasa 2a godzina 10:45 sala 37 Klasa 1a godzina 11:00 jadalnia
27.06.2020
Konkurs co roku organizowany jest przez Akademię Sztuk Pięknych w Warszawie. Edycja konkursu trwa od października /zapisy/ do kwietnia / ogłoszenie wyników/. W tym trudnym dla wszystkich okresie otrzymaliśmy bardzo późno wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego i Fotograficznego „TĘCZA”. W tym roku szkolnym prace były przygotowane pod hasłem: „Obraz bliski sercu”. W konkursie wzięło udział 12 uczniów naszej szkoły. Jest to konkurs samofinansujący. Prace oceniane...
Świetlica · 24.06.2020
Podziękowania od DOREW z Piasku ! 24.06.2020 w środę , przekazaliśmy kolejny i ostatni zbiór zebranej odzieży, środków czystości, zabawek i nakrętek w tym roku szkolnym dla dzieci niepełnosprawnych z DOREW z Piasku . Dyrekcja ośrodka złożyła podziękowania przekazując tradycyjnie, własnoręcznie wykonanego przez opiekunów dzieci, gipsowego Anioła. Bardzo dziękujemy Rodzicom i Uczniom. To szczytny cel: POMAGAĆ. PAMIĘ TAJMY: dobroć zawsze powraca! Liczymy na dalszą pomoc,...
23.06.2020
Drodzy uczniowie, nauczyciele i rodzice, dziś tj. we wtorek 23.06.20 r. otrzymałam list od pani Prezes Justyny Janiec-Palczewskiej Fundacji Redemptoriss Missio, poprzez którą to fundację wspieramy szkołę w Ngaoundaye. Zapraszam do przeczytania listu. Agata Szymańska Szanowni Państwo! Przesyłam Państwu list od siostry Barbary Samborskiej z Republiki Środkowoafrykańskiej i zdjęcia ze szkoły wspieranej przez Państwa. Z całego serca bardzo dziękuję za Państwa wsparcie....

Show more