Wolontariat · 30.10.2020
Szkolny Klub Wolontariatu w związku z epidemią nie może działać, tak jak w latach poprzednich. Jednakże uczniowie Kusego dostali podziękowanie za działalność w ramach akcji "Pola Nadziei" 2019. Gratulujemy wszystkim wolontariuszom! Nadzieja została zasiana...Cebulki żonkili zasadzone w ogródku szkolnym. Drodzy wolontariusze w tym specjalnym czasie pomagajcie swoim najbliższym, zwłaszcza tym starszym, nawet najmniejszy gest może zdziałać cuda. Beata Adamek
Wolontariat · 08.06.2020
Od wielu lat uczestniczymy w akcji "Pola Nadziei", której celem jest zbieranie środków materialnych najpierw na budowę, a obecnie na funkcjonowanie Hospicjum Jana Pawła II w Bielsku-Białej. Zachęcam do oglądnięcia krótkich filmików. www.youtube.com/watch?v=k7-lVBWuBZA www.youtube.com/watch?v=zy6W64KFUJk www.youtube.com/watch?v=RXB6UJdXZ2A www.youtube.com/watch?v=HaB8FsvEBeA B. Adamek
Wolontariat · 20.05.2020
Zakończyliśmy działania w ramach Szkolnego Klubu Wolontariatu w roku szkolnym 2019/2020. Organizując wiele akcji uzbieraliśmy 1310 zł, z czego 500 zł przekazaliśmy Dziennemu Ośrodkowi Rehabilitacyjno – Edukacyjno - Wychowawczemu w Piasku, a pozostałą kwotę otrzymało Hospicjum Jana Pawła II w Bielsku-Białej, w ramach akcji Pola Nadziei. Z całego serca dziękujemy wszystkim darczyńcom! Szczególne podziękowania należą się wolontariuszom, którzy swój wolny czas...
Wolontariat · 21.02.2020
Dzień ten okazał się udany, zwłaszcza dla amatorów pączków. Sprzedaliśmy 70 sztuk, co pozwoliło uzbierać nam 132 zł! Dziękujemy wszystkim, którzy wsparli nasze wolontaryjne działanie! Serdeczne podziękowania dla Piekarni "U Habermana" z Czechowic-Dziedzic, Cukierni "Asteria" z Kaniowa oraz Piekarni "Englert" z Goczałkowic.
Wolontariat · 30.01.2020
Po raz pierwszy, razem z Caritasem, zbieraliśmy monety sprzed denominacji. Wszystkie uzyskane środki zostaną przekazane na pomoc misjonarzom na Syberii. Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się do akcji Syberia!
Wolontariat · 08.01.2020
Dziękujemy, wszystkim, którzy wsparli nas i zakupili ozdoby bożonarodzeniowe! Zebraliśmy 800 zł, z czego połowa zostanie przekazana Kulejącym Aniołom w Piasku, a druga część wpłynie na konto Hospicjum Jana Pawła II w Bielsku-Białej.
Wolontariat · 08.01.2020
Zwyczajem grudniowym wszystkie klasy naszej szkoły wysłały kartki świąteczne dzieciom, których profile znajdują się w Marzycielskiej poczcie, a akcja ta polega na wysyłaniu tradycyjnych listów i kartek do chorych dzieci z całej Polski. Wszystkim podopiecznym i ich rodzinom życzymy błogosławionych Świąt Bożego Narodzenia!
Wolontariat · 16.12.2019
zapraszają do wzięcia udziału w akcji Syberia, która polega na zbieraniu monet polskich i zagranicznych sprzed denominacji! Monety przyjmuje p. Beata Adamek do 10 stycznia 2020.
Wolontariat · 12.12.2019
Zakończyliśmy zbiórkę artykułów spożywczych. Serdecznie dziękujemy WSZYSTKIM LUDZIOM DOBREJ WOLI!Produkty zostaną przekazane potrzebującym przed świętami Bożego Narodzenia. Beata Adamek
Wolontariat · 09.12.2019
Szkolne Koło Wolontariatu zachęcało wszystkich, aby poprzez prosty gest-kliknięcie na stronie poomoc.pl wesprzeć potrzebujących, nie tylko ludzi, ale i zwierzęta. Dziękujemy wszystkim za dzisiejsze zaangażowanie i zachęcamy do codziennego klikania. Beata Adamek