Wolontariat · 23.10.2019
17 października klasa 8a odwiedziła podopiecznych z Dziennego Ośrodka Rehabilitacyjno-edukacyjno-wychowawczego w Piasku. Na samym początku wysłuchali prelekcji o tematyce egipskiej zorganizowanej przez animatorów z Krakowa, następnie zostali podzieleni na sześć zespołów i uczestniczyli w codziennych zajęciach osób z różnymi dysfunkcjami. Na koniec zwiedzali cały ośrodek, wręczyli upominki i wymieniali się wrażeniami. Niezapomniane spotkanie dla wszystkich uczniów, dla...
Wolontariat · 23.10.2019
Szkolne Koło Wolontariatu zaczęło przygotowania do kiermaszu świątecznego. Ozdoby "hand made" to wyjątkowe i niepowtarzalne dzieła, które nie tylko cieszą oko ale także pomagają, poprzez zysk z ich sprzedaży, potrzebującym wsparcia materialnego.
Wolontariat · 17.10.2019
13 października nasi wolontariusze zasadzili cebulki żonkili w szkolnym ogródku mając nadzieję, że wiosną wraz z pięknymi kwiatami pojawi się nadzieja... zdjęcia
Wolontariat · 15.10.2019
7 października w kościele NMP Królowej Polski w Bielsku-Białej nastąpiła inauguracja 16-stej ogólnopolskiej edycji Pól Nadziei. Dwie nowe wolontariuszki Klaudia Kuś i Wiktoria Kuryło z klasy 7d odebrały symboliczne cebulki żonkili. Życzymy owocnej pracy wszystkim wolontariuszom!