Wolontariat · 21.02.2020
Dzień ten okazał się udany, zwłaszcza dla amatorów pączków. Sprzedaliśmy 70 sztuk, co pozwoliło uzbierać nam 132 zł! Dziękujemy wszystkim, którzy wsparli nasze wolontaryjne działanie! Serdeczne podziękowania dla Piekarni "U Habermana" z Czechowic-Dziedzic, Cukierni "Asteria" z Kaniowa oraz Piekarni "Englert" z Goczałkowic.
Wolontariat · 30.01.2020
Po raz pierwszy, razem z Caritasem, zbieraliśmy monety sprzed denominacji. Wszystkie uzyskane środki zostaną przekazane na pomoc misjonarzom na Syberii. Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się do akcji Syberia!
Wolontariat · 08.01.2020
Dziękujemy, wszystkim, którzy wsparli nas i zakupili ozdoby bożonarodzeniowe! Zebraliśmy 800 zł, z czego połowa zostanie przekazana Kulejącym Aniołom w Piasku, a druga część wpłynie na konto Hospicjum Jana Pawła II w Bielsku-Białej.
Wolontariat · 08.01.2020
Zwyczajem grudniowym wszystkie klasy naszej szkoły wysłały kartki świąteczne dzieciom, których profile znajdują się w Marzycielskiej poczcie, a akcja ta polega na wysyłaniu tradycyjnych listów i kartek do chorych dzieci z całej Polski. Wszystkim podopiecznym i ich rodzinom życzymy błogosławionych Świąt Bożego Narodzenia!
Wolontariat · 16.12.2019
zapraszają do wzięcia udziału w akcji Syberia, która polega na zbieraniu monet polskich i zagranicznych sprzed denominacji! Monety przyjmuje p. Beata Adamek do 10 stycznia 2020.
Wolontariat · 12.12.2019
Zakończyliśmy zbiórkę artykułów spożywczych. Serdecznie dziękujemy WSZYSTKIM LUDZIOM DOBREJ WOLI!Produkty zostaną przekazane potrzebującym przed świętami Bożego Narodzenia. Beata Adamek
Wolontariat · 09.12.2019
Szkolne Koło Wolontariatu zachęcało wszystkich, aby poprzez prosty gest-kliknięcie na stronie poomoc.pl wesprzeć potrzebujących, nie tylko ludzi, ale i zwierzęta. Dziękujemy wszystkim za dzisiejsze zaangażowanie i zachęcamy do codziennego klikania. Beata Adamek
Wolontariat · 29.11.2019
Szkolne Koło Wolontariatu działa prężnie. Po zdrowym drugim śniadaniu i słodkich bułeczkach zebraliśmy 110 zł! Dziękujemy za wsparcie akcji. Serdeczne słowa "DZIĘKUJEMY" kierujemy do właścicieli piekarni z Kaniowa Państwa Sołtysik, a także do Państwa Englert z Goczałkowic.
Wolontariat · 20.11.2019
Szkolne Koło Wolontariatu ogłasza zbiórkę długoterminowych artykułów spożywczych (np.: kawa, herbata, kasza, ryż, cukier, mąka, olej, słodycze) do 9 grudnia! Produkty odbiera P.Adamek na hali sportowej. Zebrane dary zostaną rozdane potrzebującym rodzinom z Parafii Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski w Czechowicach-Dziedzicach! Dziękujemy za wsparcie akcji!
Wolontariat · 23.10.2019
17 października klasa 8a odwiedziła podopiecznych z Dziennego Ośrodka Rehabilitacyjno-edukacyjno-wychowawczego w Piasku. Na samym początku wysłuchali prelekcji o tematyce egipskiej zorganizowanej przez animatorów z Krakowa, następnie zostali podzieleni na sześć zespołów i uczestniczyli w codziennych zajęciach osób z różnymi dysfunkcjami. Na koniec zwiedzali cały ośrodek, wręczyli upominki i wymieniali się wrażeniami. Niezapomniane spotkanie dla wszystkich uczniów, dla...

Show more