Program dla szkół

02 października br w naszej szkole rozpoczęły się akcje promujące zdrowy styl odżywiania. W dwa programy: "Mleko w szkole" - szczegóły tutaj, "Warzywa i owoce w szkole" - szczegóły tutaj zostały zaangażowane najmłodsze dzieci w szkole. Ta codzienna porcja warzyw, owoców oraz mleka ma nauczyć dzieci zdrowych nawyków żywieniowych.

Od roku szkolnego 2017 - 2018 oba programy noszą wspólną nazwę: "Program dla szkół"

Zapraszamy, by nasi strasi uczniowie samodzielnie włączyli się do akcji poprzez zabieranie do szkoły: owoców, warzyw czy też jogurtów.
Na korytarzach szkolnych widać , że niektórzy z Was chętnie sięgają po zdrowe produkty ;) Brawo! Dajecie przykład zdrowego stylu życia - zarażajcie innych.

Przy tej okazji zachęcamy Was również do picia wyłącznie wody! Wszelkie napoje słodzone niekorzystnie wpływają na nasze zdrowie.

ŻYJ ZDROWO  = ŻYJ DŁUGO!