Czas tak szybko płynie... w świetlicy szkolnej ;)

Czas płynie tak szybko… w świetlicy szkolnej 

Już grudzień i ostatnie dni roku kalendarzowego w naszej świetlicy.

W listopadzie przygotowywaliśmy się do akcji charytatywnej „Pomóż św. Mikołajowi”. Akcja trwa dalej i jeszcze 15 grudnia, podczas wspólnego kolędowania można będzie nabyć ozdoby świąteczne
i wspomóc Pola Nadziei, czyli podopiecznych hospicjum w Bielski-Białej. Już teraz bardzo dziękujemy za zaangażowanie i pomoc Ofiarodawcom!

Za nami również czas wróżb i zabaw andrzejkowych. Wszyscy świetnie się bawiliśmy i mamy nadzieję z „przymrużeniem oka” , że część wróżb się sprawdzi.

A teraz przygotowania świąteczne. Wspólne ubieranie choinki, wykonywanie świątecznego łańcucha i ozdabianie jadalni w świąteczne ozdoby. Nastrój świąt i oczekiwania już u nas zagościł.

Czas płynie bardzo szybko…

kierownik świetlicy

Katarzyna Kościelny