Bożonarodzeniowe zwyczaje

15 grudnia 2018 r. w naszej szkole przeżyliśmy wyjątkowy wieczór. Jasełka i Kolędowanie z Ósemką dla Rodziców - to nowa tradycja. Uczniowie pod kierunkiem pani Bogumiły Łuckiej i pani Haliny Piłocik przygotowali występ, w którym przenieśli nas w różne rejony świata. Zaprezentowali obrzędy z USA, Niemiec, Francji, Hiszpanii, Rosji oraz przypomnieli nasze rodzime.

Śpiewano kolędy z tych krajów w językach ojczystych. Nie zabrakło utworu rockowego i hebrajskiego. Całość dopełniła scenografia przygotowana przez panią Jolantę Kucharską i jej uczniów.

Korzystano ze słodkości, które można było zakupić w bufecie. Odbył się także kiermasz ozdób świątecznych.

Wszyscy bawili się wspaniale. Zobaczcie zresztą sami na filmiku.

WESOŁYCH ŚWIĄT !!!!!!

Wiktoria Kukla 7 b