Jesteśmy w ogólnopolskim programie „Lubella inspiruje i edukuje”.

Na pewno słyszeliście o piramidzie żywienia? Pokazuje ona w bardzo prosty sposób, co i w jakiej proporcji jeść, aby odżywiać się prawidłowo. Zwróćcie uwagę, jak ważne jest w niej miejsce zbóż i produktów zbożowych – wyraźnie widać, że powinny one stanowić podstawę codziennej diety człowieka.

No tak, ale co zrobić, żeby tę wiedzę przełożyć na codzienną praktykę? Ten program jest po to, aby podpowiedzieć uczniom i nie tylko jak to zrobić. Temu służy ten program , do którego zgłosiliśmy nasza szkołę.

Zapraszam wszystkich : Rodziców, Wychowawców i Uczniów do zapoznania się z informacjami

I materiałami na stronie - KLIKNIJ TUTAJ, aby wiedzieć więcej.

Klasa I a podczas pogadanek w świetlicy dowiedziała się podstaw prawidłowego żywienia i nie marnowania posiłków. Wykorzystywaliśmy to podczas wspólnego pieczenia pierników.

ZAPRASZAMY DO GALERII ZDJĘĆ - klik .
                                                                                             Kierownik świetlicy

Katarzyna Kościelny