" Przyjaciel może zmienić twój świat" - Dzień Przyjaciela

Małe co nieco o przyjaźni, czyli reportaż z przerw w SP8

W czwartek obchodziliśmy Dzień Przyjaźni pod hasłem: “Przyjaciel może zmienić cały Twój świat.“

Dzień rozpoczęliśmy od krótkiej scenki, którą napisała Lena na podstawie historii z książki Joyce Meyer pt. „Zmień słowa, a zmienisz swoje życie”.

Następnie odbyło się rozstrzygnięcie konkursu fotograficznego pt:” Pokaż nam swoją przyjaźń.”Nie wyłoniliśmy  zwycięzców, ponieważ trudno ważyć przyjaźń. Wszyscy zostali nagrodzeni zaproszeniami do lokalnego wytwórcy lodów naturalnych.

Kolejnym etapem naszego dnia były ważne cytaty. Każda klasa przygotowała  transparent z hasłem o przyjaźni. Po akademii cytaty ozdobiły szkolny korytarz.

W trakcie akademii uczniowie, zobaczyli relację z sondy nt. przyjaźni, zaufania, lojalności. Sonda została przeprowadzona wśród społeczności szkolnej.

Akademię zakończyliśmy tańcząc wspólnie Belgijkę. A już na sam koniec miłym akcentem było zrobienie sobie zdjęcia dla chętnych i zaprzyjaźnionych osób.