· 

Projekt "Zdolni z Czechowic-Dziedzic, miasta z zapałem" zakończony!

Dwie grupy uczennic z klasy 7D, z naszej Szkoły, pod opieką pań Ewy Goli-Okruty oraz Marioli Paluszek zakończyły już udział w tegorocznej edycji programu edukacyjnego „Zdolni z Czechowic-Dziedzic, miasta z zapałem” realizowanego przy współpracy Gminy Czechowice-Dziedzice oraz Grupy LOTOS S.A.
Temat naszego projektu brzmiał: „Jak chęć twórczego wykorzystania papieru wpływa na rozwój wiedzy ekologicznej i integrację uczniów z różnych grup wiekowych?”.
Uczennice zgłębiały wiedzę ekologiczną oraz wiedzę związaną z historią powstania papieru. Na jej podstawie przygotowały warsztaty dla młodszych uczniów oraz spotkanie z grami ekologicznymi. Na zakończenie i finał prac projektowych dziewczyny przygotowały pokaz mody ekologicznej, w którym wystąpiły także ich koleżanki z klasy oraz para naszych pierwszaków Lena i Filip.

Więcej o naszych działaniach przeczytacie na blogu https://zdolnizczdz.jimdo.com

 

 

A teraz zachęcamy do obejrzenia prezentacji działań obydwu grup: