· 

III Integracyjny Plener Malarski  w Domu Kulejących Aniołów w Piasku.

08.06.2018 roku w piątek braliśmy udział w III Integracyjnym Plenerze Malarskim 

w Domu Kulejących Aniołów pod hasłem ”Świat moich marzeń”.

 Zostaliśmy bardzo serdecznie przyjęci przez Dyrekcję, Opiekunów i Podopiecznych ośrodka. 

W  upalnym plenerze uczniowie: Szymon Majdak wraz z mamą Panią Katarzyną  Majdak, Gola Karolina, Kamieńska Natalia z kl.II s oraz Klaudia Bonar z  kl.III a  oddali się pasji  wspólnego malowania i tworzenia  na dużym formacie pod okiem zawodowych malarzy. Później każdy indywidualnie odpoczywał nad płótnem i tworzył wizję swoich marzeń. Wszyscy (chociaż na początku wątpili) odnaleźli w sobie duszę  artysty. Swoje arcydzieła otrzymaliśmy na pamiątkę  wraz z dyplomem i prezentem, w którym dzieci ze świetlicy otrzymały puzzle, grę „Wyspa skarbów” oraz słodki dodatek.

Bardzo dziękujemy Organizatorom. Spotkanie było przesympatyczne. Miła  atmosfera i wszechogarniająca wszystkich empatia dodały wszystkim pozytywnego nastawienia do otaczającego nas świata i ludzi. 

Życzymy jak najwięcej  wokół ludzi z wielkim sercem i chociaż chwilki udanego, wakacyjnego wypoczynku. 

 

 

                                             Koordynator współpracy z ośrodkiem, opiekun grupy  

                                                                              Katarzyna Kościelny