· 

Bezpieczne wakacje!

20 czerwca  2018 roku uczniowie klasy I na świetlicy wzięli udział w  spotkaniu z policjantem. Przedstawiciel służby  publicznej przypomniał o omówił podstawowe zasady bezpieczeństwa podczas odpoczynku nad wodą . Przedstawił podstawowe zasady wzywania pomocy i zwrócił uwagę na zachowanie ostrożności w różnych miejscach i wobec obcych/ nieznajomych.   

Podkreślił znaczenie  znajomości przez dziecka swoich podstawowych danych:

imienia  i nazwiska, adres zamieszkania oraz chociaż jednego numeru telefonu  do rodzica/ opiekuna.  

Udane wakacje –to bezpieczne wakacje i tego Wszystkim życzymy!                                                                                                

                                                                    Kierownik świetlicy:Katarzyna Kościelny