„Super uczestnik zajęć świetlicowych”2017/2018 !

W czwartek 21.06.2018 roku Pani pedagog Ewa Gola-Okruta podziękowała dzieciom za wspólnie spędzony czas w świetlicy. Dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy i mini niespodziankę. Szczególnie został wyróżniony Maciuś Wiktorowski z klasy 1a za „pięknie zjadane obiady na stołówce szkolnej”.

Wszystkim Dzieciom dziękujemy za wspólną zabawę i czas spędzony razem w świetlicy.

Rodzicom dziękujemy za zaangażowanie i całoroczną współpracę.

Życzymy udanych, rodzinnych wakacji ! Do zobaczenia w nowym roku szkolnym 2018/2019.

Kierownik świetlicy:

Katarzyna Kościelny

oraz Ewa Gola-Okruta i Beata Adamek.