· 

Witamy klasę Ia w roku szkolnym 2018/2019 !

    W poniedziałek 03.09.2018 roku na świetlicy szkolnej została powitana  klasa Ia wraz ze swoimi opiekunami. 

Dyrekcja szkoły wraz z wychowawcą klasy Ia Panią Anną Szlęzak  pasowały pierwszoklasistów na uczniów klasy Ia Szkoły Podstawowej nr 8 im.Janusza Kusocińskiego  w Czechowicach-Dziedzicach. Uczniowie ,na dobry start w nowej szkole, otrzymali  pamiątkowe nakrycia głowy : biret oraz dyplom. Dziękujemy przedstawicielom klasy VIIIa za pomoc i wprowadzenie  wszystkich obecnych  w tematykę przystąpienia naszych najmłodszych uczniów do pasowania .

 Rodzice swoim pociechom przygotowali rogi obfitości.

W świetlicy przygotowany był poczęstunek dla nowych uczniów i gości. 

Starsi koledzy i koleżanki z klasy IIa  powitali pierwszoklasistów przez swoich przedstawicieli :

Lenę Soszkę i  Filipa  Łysakowskiego, którzy na koniec wręczyli  im drobne upominki w postaci zakładki do książki. 

Życzymy powodzenia pierwszakom w nowym roku szkolnym!