· 

Życzenia Świąteczne z afrykańskiej szkoły w RŚA i od sióstr Pasterzanek - s. Barbary.

Przypominamy, że we wrześniu 2016 roku adoptowaliśmy szkołę w Afryce!

 


Nie bójcie się! Oto zwiastuję wam radość wielką, 

dziś w mieście Davida narodził się Wam Zbawiciel,

którym jest Mesjasz, Pan."   (Łk, 2, 10-11)

 

Drodzy Rodzice, dzięki Waszej pomocy Chrystus rodzi się każdego dnia, w Waszych sercach i  w sercach dzieci którym pomagacie. To dzięki Wam jesteśmy świadkami ich radości i uśmiechu na twarzy, czasem smutku i strachu, bo niestety nie brakuje ludzi z bronią w ręku dlatego zawsze jest niepewność i ryzyko niebezpieczeństwa. Mimo tego pragniemy żyć normalnie i dawać dzieciom to co jest najlepsze, pomagać w lekcjach, organizować kółka sportowe, krawieckie aby dać dzieciom trochę dzieciństwa. Tutaj niestety większości rodzicom nie zależy na edukacji dzieci, a dzięki Wam możemy pomóc najbardziej potrzebującym. Dlatego pragniemy podziękować za Waszą pomoc finansową dla naszych dzieci.

Z okazji zbliżających się świat Bożego Narodzenia pragniemy życzyć pokoju i radości. Niech Nowonarodzone Dziecię  Was błogosławi i umacnia każdego dnia. 

 

                                             Z modlitwą  Dzieci, Grono Pedagogiczne i ss Pasterzanki