Jasełka 2018

Serdecznie dziękuję za pomoc w organizacji Jasełek, które odbyły się w naszej szkole w dwóch turach, tj. w środę 19 grudnia o godz. 17.00 dla rodziców i zaproszonych gości oraz w piątek 21 grudnia dla całej społeczności szkolnej.

Dziękuję:

1. Aniołkom i Pasterzom z klasy 1A i 2A.
  2. Aktorom: Weronice, Filipowi, Patrykowi, Lenie, Gabrysi, Klaudii, Agacie, Konradowi, Filipowi z klasy 3A oraz Nadii i Lence z klasy 2A.
  3. Wszystkim śpiewającym chórzystom, przygotowanym przez Panią Halinę Piłocik.
  4. Zespołowi „Zakręceni” w składzie: Marta- keyboard, Mateusz- gitara elektryczna, Maksymilian- perkusja, Wiktor-śpiew.
  5. Panu Piotrowi Mireckiemu- wokaliście i gitarzyście zespołu „Dzień dobry”.
  6. Nauczycielom aktorom: Pani Edycie Gach, Joasi Krupnik, Magdzie Smagoń i Monice Kłyszewskiej.
  7. Panu Zdzisławowi Białkowi – naszemu konserwatorowi, za wybudowanie stajenki oraz zagranie Króla.
  8. Oraz Kacprowi Wójtowicz za nakręcenie całego wydarzenia, dzięki któremu możemy wrócić pamięcią ku tym miłym chwilom.

Życzę wam najpiękniejszego Roku w życiu!

Agata Szymańska

I cz. Jasełka

II cz. Występ Chóru szkolnego

III cz. występ Zespołu „Zakręceni”