· 

Dzień Babci i Dziadka w klasach pierwszych i drugich

  W tym roku ta miła uroczystość odbyła się 01 lutego 2019 r. W pięknie udekorowanej sali uczniowie przedstawili program artystyczny. Były deklamowane wierszyki, piosenki oraz tańce. Warto zaznaczyć, że każdy uczeń klasy pierwszej i drugiej wziął czynny udział w przedstawieniu.

    Niespodzianką dla zaproszonych gości było przedstawienie teatralne pt. „Czerwony Kapturek” w wykonaniu uczniów klasy drugiej. 

   Po życzeniach dzieci wręczyły babciom i dziadkom własnoręcznie wykonane upominki. W przyjęciu gości pomagali rodzice, którzy przygotowali słodki poczęstunek. Po uroczystości nastąpiła chwila, kiedy to można było wykonać wspólne zdjęcie z babcią i dziadkiem. Był to niezwykły dzień nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla ich babć i dziadków. Dzień w którym gościło wiele uśmiechów, wzruszeń i radości. Dlatego też dziękujemy wszystkim babciom i dziadkom za bezgraniczną miłość, dobroć i ciepło i życzymy Im dużo, dużo zdrowia oraz długich lat życia.

 

Iwona Polaczek

Aleksandra Borgieł