ZDROWO JEM, WIĘCEJ WIEM

Świetlica szkolna wzięła udział w Ogólnopolskim Projekcie-konkursie „Zdrowo jem , więcej wiem”.

Już po raz dziewiąty jest organizowany projekt „Zdrowo jem, więcej wiem” pod Honorowym Patronatem Pierwszej Damy, Agaty Kornahauser-Dudy.

Dzieci i młodzież są przyszłością nas wszystkich. Poprzez realizację zadań w ramach projektu  prowadzimy edukacją prozdrowotną od najmłodszego pokolenia uczniów. Chodzi o  wyrobienie

w dzieciach i młodzieży nawyków oraz przekonań, które pozwolą im cieszyć się zdrowym i długim życiem.

Dzieci ze świetlicy jako grupa „Mądrali”  realizowały jesienny etap projektu. Pracy było bardzo dużo i zadania niełatwe. W rezultacie otrzymaliśmy 382,5 punktów. Wynik plasuje nas na środkowym miejscu wśród 267 uczestników.

Wszystkie szczegóły można znaleźć na stronie : zdrowojem.fundacjabos.pl

Gratuluję całej grupie i mam nadzieję ,że zdobyta wiedza zaowocuje dobrymi nawykami żywieniowymi i zdrowiem uczestników projektu.

Wychowawca i koordynator działań :Katarzyna Kościelny