· 

Spotkanie klasy 7s  w DOREW w Piasku.

28 marca w czwartek, klasa 7s pod opieką wychowawczyń: pani Ireny Danielczyk i Katarzyny Kościelny wzięła udział w spotkaniu z podopiecznymi Dziennego Ośrodka Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczego w Piasku  „Kulejące Anioły”.

 

Spotkanie miało charakter profilaktyczno-wychowawczy. Uczniowie podzieleni na grupy wzięli udział w zajęciach z niepełnosprawnymi dziećmi  w różnym wieku. Zapoznali  się z charakterem pracy placówki, obejrzeli  i poznali  możliwości, wyposażenie pomocne do rehabilitowania i edukowania dzieci chorych.

Klasa wraz z rodzicami przygotowała dla „Kulejących Aniołów”: słodkości, pamiątkowy afisz,

podziękowania za możliwość uczenia się i ubogacania własnych doświadczeń oraz materiały papiernicze /zawsze bardzo pomocne/.

Przekazaliśmy wraz z bukietem „niewiędnących”  tulipanów kwotę 200,00zł  pozyskaną od Darczyńców.

Za wszelkie działanie w wolontariacie bardzo dziękujemy!

 

Zachęcamy do dalszej współpracy ! Dobro wraca.