· 

Jasełka

 

 

 

„...przez pustyni ciężki szlak. Wędrowała Maria św. Józef jej pomagał stąpać. Gdy już doszli do Betlejem na Maryję przyszedł czas by urodzić swego syna, by mu imię Jezus dać…”

 

 

 

 Uczniowie klasy 1, 2 i 3 wcielili się w rolę: Świętej Rodziny, Aniołów, Mędrców ze wschodu, pastuszków, aby nam przypomnieć niezwykłe wydarzenie o Narodzeniu Bożej Dzieciny. „Jasełka” były przeplatane kolędami i pastorałką w wykonaniu najmłodszych dzieci. Na zakończenie przedstawienia przybyli „kolędnicy wędrownicy” ze śpiewem i życzeniami świątecznymi.

Spotkanie to uświetnił chór szkolny (kl. 7c i 7d) pod dyrekcją p. Haliny Piłocik.

 

         

Dziękuję wszystkim zaangażowanym nauczycielom, występującym i tym, którzy przyczynili się do wystawienia „Jasełek”.

więcej zdjęć

Agnieszka Buczek