Rysujemy, kolorujemy–nie nudzimy się!

Dziękuje wszystkim Dzieciom i Rodzicom, które korzystają z przesyłanych materiałów i w wolnym czasie pięknie kolorują i rysują.

Wszystkie prace będą będzie można obejrzeć w galerii na naszej stronie. Mam nadzieje, że po powrocie do szkoły zrobimy wystawkę prac z okresu walki z wirusem. Zbierajcie swoje prace!

Przedstawiam także prace wykonywane na konkurs „Wiosenne kwiaty”, który niestety nie został zakończony w formie zaplanowanej. Wszystkie prace są poprawnie tematycznie, różne i bardzo ładne.

Gratuluję: Milenie Danel, Lenie Soszce z kl. 3a, Anastasii Ostrej, Mai Ryś i Angelice Kuryło z kl. 1a

oraz Julii Siudak i Marlenie Wolak z kl. 2a.

Agatka Dobija z kl.1a wykonała piękny zamek /na konkurs, który też został przerwany /.

Wszystkim wymienionym uczniom dziękuję za zaangażowanie i poświęcony czas. Uczniowie otrzymali pozytywne uwagi do dziennika.

Zachęcam do korzystania z przesyłanych przeze mnie na MobiDzienniku materiałów. Będziemy dalej

dokumentować waszą aktywność i pracę na rzecz świetlicy.

Katarzyna Kościelny – wychowawca w świetlicy