Podsumowanie wolontariatu w roku szkolnym 2019/2020

Zakończyliśmy działania w ramach Szkolnego Klubu Wolontariatu w roku szkolnym 2019/2020. Organizując wiele akcji uzbieraliśmy 1310 zł, z czego 500 zł przekazaliśmy Dziennemu Ośrodkowi Rehabilitacyjno – Edukacyjno - Wychowawczemu w Piasku, a pozostałą kwotę otrzymało Hospicjum Jana Pawła II w Bielsku-Białej, w ramach akcji Pola Nadziei.
Z całego serca dziękujemy wszystkim darczyńcom! Szczególne podziękowania należą się wolontariuszom, którzy swój wolny czas poświęcali na to, aby pomóc innym, a są to następujące osoby:

Maja Biesok, Julia Zachara, Martyna Gloger -klasa 7c

Klaudia Kuś, Roksana Golasowska, Wiktoria Kuryło, Natalia Krysiak, Tymoteusz Słoncz-klasa 7d

Oliwia Mrówka, Olivia Adamiec, Natalia Wobik, Zuzanna Kołodziej- klasa 8a

Edyta Chudek, Julia Wiktorowska, Nicole Stachura, Zuzanna Szwed, Oliwia Gumińska, Patrycja Piątek-klasa 8b

Wiktoria Pławecka, Marta Krajewska, Mateusz Żoczek, Emilia Furczyk, Natalia Klimca- klasa 8c

Szlachetność Waszej postawy jest godna podziwu.

Beata Adamek, Agnieszka Buczek, Edyta Gach, Katarzyna Kościelny