Klocki LEGO w świetlicy

Klocki LEGO w świetlicy!-Wygrana w zbiórce baterii w roku szkolnym2020/21

W roku szkolnym 2020 /21 współpracowaliśmy kolejny rok z Firmą recyklingu BIOSYSTEM z Krakowa. Zbieraliśmy zużyte baterie i stare telefony.

Poprzez selektywną zbiórkę odpadów nasza szkoła, czyli rodzice i uczniowie przyczynili się do poprawy środowiska naturalnego.

Zajęliśmy III miejsce w zbiórce zużytych telefonów i wyróżnienie specjalne w zbiórce zużytych baterii w IX Edycji Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego dla Szkół

ZBIERAJ BATERIE I TELEFONY!”

Jako nagrody otrzymaliśmy bony podarunkowe na kwotę 700,00 zł do realizacji w sklepie internetowym. Za tę kwotę zakupiłam klocki LEGO, które dzieci bardzo lubią i dzięki nim rozwijają

swoją wyobraźnię i umiejętności manualne.

Dziękuję wszystkim za udział w akcji i zachęcam do dalszej zbiórki.

Uwrażliwiamy nasze dzieci na ochronę środowiska , aktywizujemy je!

Uczniowie zdobywają punkty do oceny z zachowania. 1 kg baterii = 5 punktów. Jeden telefon to 5 punktów.

Więcej zdjęć w GALERII /klik/

Kierownik świetlicy Katarzyna Kościelny