· 

Międzynarodowy Dzień Kropki

Międzynarodowy Dzień Kropki w klasach 1-3

 

15 września klasy 1a, 2a i 3a obchodziły Międzynarodowy Dzień Kropki. Znakomita większość naszych uczniów przystroiła się z tej okazji w przecudnej urody kropki. Były to kropki duże i małe, subtelne i bardzo wyraziste, kolorowe oraz te bardziej stonowane. W każdym razie wszyscy wyglądali bardzo kropkowo.

Przypomnieliśmy sobie historię nieśmiałej dziewczynki Vashti, która dzięki małej kropce odkryła swoja pasję i talent oraz pomogła małemu chłopcu uwierzyć w siebie. Rozmawialiśmy o swoich talentach, tych już odkrytych oraz tych, które chcielibyśmy w sobie rozwinąć. Prace plastyczne, dyktanda, gry i zabawy , a nawet czas spędzony na świeżym powietrzu, wszystko tematycznie związane było z kropką.

Było kropkastycznie!!!

 

Więcej zdjęć w GALERII /klik/                                                                                                                                                                   Anna Szlęzak