Konkurs "Magia Beskidów"

POWIATOWY KONKURS PLASTYCZNY
„Magia Beskidów”
-   II edycja

Zapraszam Wszystkich  uczniów i przedszkolaków w imieniu organizatorów: Powiatowego Ogniska Pracy Pozaszkolnej „ART.” oraz Starostwa Powiatowego w Bielsku-Białej do udziału  w Powiatowym Konkursie Plastycznym „Magia Beskidów”.

Dozwolone są tylko prace wykonane samodzielnie i indywidualnie w technice dowolnej,

format min. A4

Tematy pomocnicze:

·         „Mieszkańcy beskidzkich lasów”.

·         „Koronkowa robota”

·         „Beskidzka muzyka”

·         „Beskidzkie wzornictwo”

·         „Krajobrazy beskidzkie”

·         „Chrońmy Beskidy”

·         Projekt dowolnego kubka, instrumentu, ubrania, mebla, itp. .inspirowanego motywami beskidzkimi.

Prace należy złożyć w świetlicy szkolnej do 30 października 2020 roku i skontaktować się z kierownikiem świetlicy.

Zachęcam do pracy, zdobywania punktów i rozwijania własnych zdolności, umiejętności i pomysłowości.

Szkolny koordynator konkursu

kierownik świetlicy Katarzyna Kościelny