· 

Pozdrowienia ze szkoły w Ngaoundaye...

Pozdrowienia od sióstr i dzieci ze szkoły w Ngaoundaye, w Republice Środkowej Afryki w najbiedniejszym państwie na świecie, szkoły którą adoptowaliśmy kilka lat temu:

Drodzy Przyjaciele Misji w Ngaoundaye,

W kilku słowach chcemy się podzielić z Wami naszymi radościami. Rok szkolny zaczęliśmy z lekkim opóźnieniem, tzn. 26 września 2020 r.. Mamy 10 klas, ogółem 510 uczniów, średnio w klasie jest po 50 dzieci. Z Waszą pomocą mogliśmy przyjąć do naszej szkoły 65 sierot i pomóc rodzinom wielodzietnym, i bardzo ubogim.

W atelier mamy 31 osób. Na pierwszym roku zgłosiły się dziewczynki, które praktycznie nie chodziły do szkoły więc dzięki Waszej pomocy możemy także im zorganizować kurs z francuskiego i matematyki. To tak parę słów z naszego nowego roku szkolnego.

Pozdrawiamy gorąco i zapewniamy o naszej modlitwie.

Dzieci, ss Pasterzanki