· 

Dobrze jemy!

 

 

 

Nasza szkoła przystąpiła do ogólnopolskiego programu Fundacji „Szkoła na Widelcu” pod hasłem „Dobrze jemy”.

Od 2012 roku fundacja aktywna działa na rzecz poprawy żywienia dzieci i młodzieży w Polsce.

Zależy nam, żeby nasze dzieci jadły dobrze. Wiadomo, że życie w okresie dzieciństwa w dużym stopniu również na stan zdrowia w dorosłym życiu. Chcemy, aby nasi uczniowie, rozwijali się i cieszyli zdrowym zdrowiem. Boże w trosce o lepsze nawyki żywieniowe, w świetlicy szkolnej realizujemy tematy związane ze zdrowym odżywianiem.

Planujemy korzystać z ciekawej i bogatej oferty materiałów i pomocy edukacyjnych w ramach programu „Dobrze jemy”.

Zapraszamy również Rodziców do udziału w programie wspierającym dzieci w realizacji misji przekazanych przez nauczyciela, wspólne gotowanie i wsparcie z materiałów w ramach programu na stronie internetowej:

 

https://dobrzejemy.szkolanawidelcu.pl/

Szkolny koordynator działań: Katarzyna Kościelny

___________________________________________________________________________________________________________________