· 

Wizyta klasy 1 i 2 w Miejskiej Bibliotece Publicznej

Wizyta klasy 1 i 2 w Miejskiej Bibliotece Publicznej

W dniu 12. 10 klasa 1 a i 2 a udały się do Miejskiej Biblioteki publicznej w Czechowicach - Dziedzicach na warsztaty czytelnicze. Ta świetna forma edukacji dla uczniów została wznowiona w tym roku po przerwie spowodowanej pandemią. Uczniowie mieli okazję poznać bibliotekę, jej działy, zbiory i zasady funkcjonowania. Podczas warsztatów  prowadzonych przez panią Anię, poruszony został temat emocji i tego jak sobie z nimi radzić. Dzieci wysłuchały utworu literackiego, a następnie mogły narysować  tematyczną ilustrację. Wizyta była bardzo udana, a mali czytelnicy zadowoleni z tej formy spędzenia czasu. 

 

 

GALERIA /klik/                                                                                                                                                          Anna Szlęzak