· 

Spotkanie klas 1-3 z panem policjantem

Spotkanie klas 1-3 z panem policjantem

 

 

 

 

Bezpieczeństwo dzieci to temat, który bardzo często poruszamy w naszej szkole, dlatego też,  w  ramach edukacji  dla bezpieczeństwa , wszyscy uczniowie klasy pierwszej oraz trzeciej  wraz z wychowawczyniami uczestniczyli w spotkaniu z panem policjantem st. sierż. Wojciechem Kubalą  z Komendy Policji w Czechowicach - Dziedzicach. Podczas spotkania policjant rozmawiał z dziećmi na różne zagadnienia związane z ich bezpieczeństwem.  Szczególnym zainteresowaniem wśród uczniów cieszyła się prezentacja wyposażenia policyjnego, niezbędnego podczas wykonywania pracy. Spotkanie upłynęło w miłej i sympatycznej atmosferze. Uczniowie zadawali pytania, a pan  policjant  na każde pytanie odpowiadał  cierpliwie i z uśmiechem. Dzieci dostały również  drobny upominek w postaci odblaskowych opasek.

Więcej zdjęć w GALERII                                                                                               Anna Szlęzak