· 

Dzień Życzliwości

Dzień Życzliwości

 

19 listopada 2021 w piątek w naszej szkole i przedszkolu od samego rana było życzliwie. A to wszystko dlatego,że w tym roku aktywnie włączyliśmy się w obchody Międzynarodowego Dnia Życzliwości i Pozdrowień wyrażając w ten sposób poparcie idei tego święta.

Szkolne korytarze zamieniły się w prawdziwe Aleje Życzliwości,a to za sprawą pozdrowień, życzeń i rysunków. Na drzwiach pomieszczeń pojawiły się tematyczne plakaty przypominające o potrzebie codziennego uśmiechania się, obdarowywania innych ciepłymi słowami i przyjaznymi gestami. Dodatkowo każdy kto chciał przekazać komuś jakieś dobre słowo mógł oderwać sobie specjalną karteczkę np. „Miło Cię widzieć” i podarować wybranej osobie. Na przerwach robiliśmy także zdjęcia w "ramce życzliwości".

Dziękuję wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób włączyli się w ten szczególny dzień, aby zaznaczyć swoje TAK dla bycia CZŁOWIEKIM ŻYCZLIWYM!!!

Więcej zdjęć w GALERII                                                                                                               Ismena Krupnik