· 

Konkurs plastyczny pod patronatem Starosty Bielskiego

Grupa uczniów naszej szkoły przystąpiła do konkursu plastycznego pod patronatem Starosty Bielskiego organizowanego przez Powiatowe Ognisko Pracy Pozaszkolnej "ART" w Czechowicach - Dziedzicach i Starostwo Powiatowe W Bielsku - Białej. Komisja Konkursowa oceniła 384 prace z 40 szkół i placówek oświatowych i wychowawczych z terenu bielskiego i przyznała 24 nagrody i 27 wyróżnień. Zdecydowała również o zakwalifikowaniu do wystawy 90 prac plastycznych. Do wystawy podsumowującej III edycję konkursu wybrano pracę Oliwiera Płonki, Oli Wolny oraz Marty Mizery. Uroczyste podsumowanie połączone z wręczeniem nagród odbyło się 30.11.2021 roku w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Czechowicach - Dziedzicach. Serdecznie gratulujemy laureatom oraz życzymy dalszych sukcesów.

I. Szempruch