· 

MIKOŁAJKI W SP8

MIKOŁAJKI W SP8

Wizyta świętego Mikołaja to jeden z najbardziej oczekiwanych przez dzieci dni w roku. Wreszcie nadszedł !!! 6 grudnia wszystkie dzieci  z wielką niecierpliwością spoglądały na drzwi, nasłuchiwały mikołajowych dzwoneczków. Święty Mikołaj nie zawiódł dzieci i nie kazał długo na siebie czekać. Już od samego rana zawitał do naszej szkoły w towarzystwie psotnych i jakże uroczych elfików i zaczął odwiedzać dzieci w klasach. Chętnie rozmawiał z naszymi uczniami, a wręczając prezenty nie szczędził ciepłych słów pod adresem dzieci. Uczniowie robili sobie z Mikołajem wspólne, pamiątkowe zdjęcia. Mikołaj życzył wszystkim dzieciom wiele radości i dużo dobrych ocen. Jeżeli będą grzeczni - to za rok znowu pojawi się w naszej szkole :)

Więcej zdjęć w GALERII/klik/

A. Szlęzak