· 

Licytacje-podsumowanie

Drodzy Rodzice i Przyjaciele naszej szkoły i przedszkola :)

Noworoczne podsumowanie naszych licytacji.

      Nasze konto obecnie pokazuje nam 18603,31 zł !

A będzie jeszcze piękniej ❤

To już całkiem pokaźna suma i każdą jedna złotówkę zawdzięczamy Państwu - czyli naszym darczyńcom. Dziękujemy z całego serca wszystkim razem i każdemu z osobna ❤❤❤❤❤❤❤

Dziękujemy naszym wspaniałym darczyńcom z licytacji 81 - 160:

Ryszkówka, Wojciech Adamus, Drzewa dla Wszystkich, @Sutasz AlaArt, @Aleksander Zyzański, @Anamel - chustki, czapki i turbany po chemioterapii, Agnieszka Danel, Lidka Bartyzel, Iwona Stępień, Teatr Bagatela, Jess handmade, Agnieszka Brandys, Martikasznurkuje, Iza Pinta, Ula Romik, Anna Bieniek, Aneta Kretosz-Ociepka, Marcel Pluskota, Zuzanna Łukosz, Kwiaciarnia u Joli, Sklep Sportowy Ski-Sport, Joanna Porwoł, Dorota Osinska, Firma Dolniak, Dorota Wróbel, Teatr Współczesny w Krakowie, Ismena Krupnik, Dąbrówka Kurkowska, Ewa Mazur, Justyna Czachor, Teresa Amma Czylok

Oczywiście dziękujemy z całego serca naszym przewspaniałym licytującym, którzy z każda złotówką zapełniają nasza skarbonkę:

Maria Szkowron, Dąbrówka Kurkowska, Angelika Grela, Urszula Jakubiak, Wanda Szlagor, Katarzyna Halama-Jonkisz, Kryset Energy Drinks, Iza Pinta, Agnieszka Niedzielska, Beata Siemaszko, Aga Ta, Aneta Kretosz-Ociepka, Grażyna Kozioł, Agnieszka Pieczarko, Justyna Czachor, Mikołaj Siemaszko, Lichota Katarzyna, Ania Szpak, Vio Letta, Kornelia Soszka, Wioleta Ligocka, Agata Ołowińska, Mariola Łazarz, Joanna Brzostek-Wolny, Kamila Szczotka, Dorota Osinska, Wioleta Homa, Agnieszka Buczek, Klaudyna Pawłowska, Sylwia Dudziak, Renata Olszewska, Anna Kulka, Ewa Gola-Okruta, Zuzanna Łukosz, Joanna Kadej, Sebastian Pinta, Aga Lamparska, Agnieszka Budnik, Grażyna Duc, Renata Gryzełko, Iwona Polaczek, Łukasz Grela, Ismena Krupnik, Joanna Asia, Natalia Stępień, Agata Kołoczek, Anna Zdrowak, Aldona Boguśka Kurkowska

❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

Jesteście absolutnie WSPANIALI !!! WSZYSCY !!!

DZIĘKUJEMY ❗️❗️❗️❗️❗️

Od przyszłego tygodnia wznawiamy licytacje.  A robimy to na grupie facebookowej BO JAK NIE MY TO KTO!  (kliknij, dołącz i bądź z nami).

Prosimy zróbcie przegląd nietrafionych podarunków świątecznych, szaf, może znajdzie się coś, co akurat znajdzie u nas nowego właściciela :) Musimy na nowo zapełnić nasz składzik z fantami, więc prosimy, prosimy, prosimy, pomóżcie :)

Prosimy również odbiór zaległych nagród, jeśli jeszcze ktoś do nas nie dotarł. W razie jakichkolwiek trudności, dostarczymy, proszę tylko o kontakt.

Bez Was nic, z Wami wszystko ❗️❗️❗️❗️❗️❗️❗️❗️❗️❗️❗️❗️❗️

Rada Rodziców przedszkola  i szkoły oraz nauczyciele.