WYCZIECZKA KLASY 5 DO GLIWIC

Kolejkowo to prawdziwy zminiaturyzowany świat. Jeżdżące pociągi, tramwaje i samochody są tłem dla toczącego się na makietach prawdziwego życia.

Miniaturowi mieszkańcy aktywnie spędzają każdy dzień -  chodzą do pracy, spotykają się się w parku, robią zakupy, a wieczorami oddają się nocnemu życiu.

Tak, tak! Nocami, bo w Kolejkowie co 9 minut zachodzi słońce. Zapadający zmrok, rozświetlające się uliczne latarnie i światła w mieszkaniach ukazują prawdziwe oblicze mieszkańców miasta. I to nie zawsze z tej grzecznej strony.

Makiety przepełnione są humorem, ale i realizmem. Wszystkie szczegóły są wiernie oddane. Z misterną szczegółowością odwzorowaliśmy znane miejsca Dolnego Śląska, dzięki czemu Kolejkowo to prawdziwy świat w miniaturze. Z łatwością rozpoznacie tu wiele znanych budynków.

Opis pochodzi ze strony: https://kolejkowo.pl/o-nas/swiat-w-miniaturze

Przed zwiedzaniem makiet uczniowie wzięli udział w warsztatach modelarskich. Podczas klejenia budynków i wagonów PKP świetnie się bawili i miło wspólnie spędzili czas.

Bardzo nam się podobała ta wycieczka!

Dziękujemy pani Agnieszce Buczek, za opiekę na wycieczce.

W drodze powrotnej wstąpiliśmy do Mac Donalda – stąd również wyszl19 maja klasa 5a wraz z wychowawcą pojechała do Gliwic, aby zobaczyć świat w miniaturze.

Opis pochodzi ze strony: https://kolejkowo.pl/o-nas/swiat-w-miniaturze

Bardzo nam się podobała ta wycieczka!

Dziękujemy pani Agnieszce Buczek, za opiekę na wycieczce.

W drodze powrotnej wstąpiliśmy do Mc Donalda – stąd również wyszliśmy zadowoleni i najedzeni.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tej wycieczki.

Wszystkie zdjęcia znajdują się w ALBUMIE /klik/

wychowawca klasy Bogumiła Nycz