· 

DZIEŃ KROPKI

DZIEŃ KROPKI NASZEJ SZKOLE

15 września obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Kropki. Jest to święto odkrywania talentów, kreatywności, odwagi, a przede wszystkim dobrej zabawy. Jak co roku uczniowie klas I-III naszej szkoły postanowili przyłączyć się do jego obchodów.

Tego dnia dzieci ubrały się kropkowo i fantazyjnie.

Podczas zajęć w swoich klasach  dzieci obejrzały film „Kropka”. Jego  bohaterką jest mała Vashti, która dzięki malutkiej kropce i wspaniałej nauczycielce plastyki uwierzyła w swoje możliwości. Tego dnia  uczniowie mogli pokazać swoje talenty plastyczne, sportowe itd.  Wspaniałe efekty ich pracy możemy podziwiać na zamieszczonych poniżej zdjęciach.

A my po obchodach Dnia Kropki wiemy jedno: każdy z naszych uczniów ma ogromny talent, wystarczy tylko uwierzyć  w siebie!!

Wszystkie zdjęcia do obejrzenia TUTAJ /klik/

A.Sz.