DZIEŃ TABLICZKI MNOŻENIA

ŚWIATOWY DZIEŃ TABLICZKI MNOŻENIA

W październiku obchodziliśmy w naszej szkole Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. To międzynarodowa akcja, która ma na celu zachęcenie wszystkich do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia po długich wakacjach, a także uświadomienie, iż jej znajomość jest niezbędna w życiu codziennym. W tym dniu uczniowie klasy 5 a przeprowadzili konkurs ze znajomości szybkiego mnożenia. Za poprawne odpowiedzi uczniowie otrzymywali nagrody. Poprzez wspólną zabawę łączymy się z ludźmi na całym świecie. Chcemy propagować zasadność uczenia się tabliczki mnożenia, a także przez jej tajniki poznawania matematyki. Obchody Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia wzbudzają w uczniach wiele pozytywnych emocji. Było dużo śmiechu i dobrej zabawy.

Zdjęcia TUTAJ

Magdalena Głąb