DZIEŃ ŚWIADOMOŚCI AUTYZMU

DZIEN SWIADOMOŚCI AUTYZMU
W piątek 5 kwietnia obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Świadomości Autyzmu 💜❤️🩵💚💛, którego celem jest promowanie otwartości, empatii i zrozumienia dla odmiennych potrzeb i możliwości osób ze spektrum. Autyzm to niesamowity świat kolorów 🎨 i kształtów, w którym zmysły działają niestandardowo. Każda osoba z ASD jest wyjątkowa i niepowtarzalna❤️. Aby podkreślić tę indywidualność i różnorodność, ubraliśmy się dzisiaj na kolorowo🌈. Uczniowie mieli okazję sprawdzić się na torze przeszkód ,w którego skład wchodziły rzeczy, wykorzystywane na terapii SI, a także pojawiło się studio tatuażu, gdzie można było zostać posiadaczem jedynego w swoimi rodzaju tatuażu. To był fantastyczny dzień, zobaczcie sami.💜🩵💚💛🩷.
Ismena Krupnik
Zdjęcia TUTAJ