ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2023/2024

UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2023/2024

Piątek 21 czerwca to był dzień na który wszyscy uczniowie czekali cały rok szkolny. Ale zanim rozpoczęliśmy upragnione wakacje wszyscy razem spotkaliśmy się na uroczystym zakończeniu roku szkolnego 2023/2024. To już tradycja, że część artystyczną tej uroczystości wykonuje klasa 3, która też kończy etap edukacyjny 1-3. Nie inaczej było w tym roku. Trzecioklasiści pięknie podsumowali miniony rok oraz przypomnieli najważniejsze zasady bezpiecznego spędzania wakacji. Następnie Pani Dyrektor Marta Porębska wręczyła świadectwa z wyróżnieniem dla wszystkich tych uczniów, którzy w minionym roku szkolnym wyróżnili się doskonałymi wynikami w nauce oraz wzorowym zachowaniem. Po uroczystości uczniowie wraz z wychowawcami udali się do klas.

Wszystkie zdjęcia oraz filmiki z uroczystości znajdują się TUTAJ

Anna Szlęzak