· 

Ostatnie spotkanie w naszej szkole, w 2017 roku

 

 

 

22 grudnia 2017 r. w naszej szkole przeżyliśmy wyjątkowe spotkanie całej szkoły. Uczniowie pod kierunkiem pani Bogumiły Łuckiej i pani Haliny Piłocik oraz Iwony Polaczek przygotowali występ, w którym przenieśli nas w różne rejony świata. Zaprezentowali obrzędy z USA, Niemiec, Francji, Hiszpanii, Rosji oraz przypomnieli nasze rodzime. To spotkanie miało zupełnie inny charakter niż poprzednie.

     Śpiewano kolędy z wymienionych krajów w językach ojczystych. Nie zabrakło utworu rockowego i hebrajskiego. Całość dopełniła scenografia przygotowana przez panią Jolantę Kucharską i jej uczniów.
     Po występie wszyscy udali się do klas na spotkania wigilijne. Życzeniom i kolędowaniu nie było końca. Wszyscy w nastroju świątecznym udali się do domów , aby ten wyjątkowy czas spędzić w gronie rodzinnym.
                                                                 SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU 2018!!!!!!!
                                                                 Wiktoria Kukla klasa 7 b